AYŞİN SEVGİ KARAKURT
MİMARIN GÖZÜNDEN

MİMARIN GÖZÜNDEN

AYŞİN SEVGİ KARAKURT

MİMARIN GÖZÜNDEN

Sunset İncek projesi, konut projesi anlamında 12 yılı geride bıraktığımız bir dönemde, yeniden Ankara’da yatırım yapmak isteyen ve bu alanda oldukça tecrübe sahibi işverenimiz ile kısa bir görüşme ile başlayan ama tanıtımlarını yapmaya başladığımız; bugüne dek yoğunlukla devam eden bir serüven oldu.

Sunset İncek, Ankara’nın gelişmiş ve pek çok yeni konut yapısının yükseldiği kıymetli bir bölgede yer alıyor. Biz, projemizi bu bölgede yaşamayı düşünen tüm bireylerin istek ve ihtiyaçlarını gözeterek planladık. Farklı daire seçenekleri, bloklardaki daire yerleşimleri, cephe açıları, yeşil alanlar, otopark konforu, sosyal tesis kullanımı gibi tüm beklenen niteliklerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlayacak “gerçek bir kurgu” üzerine tüm tecrübemizi ve daha önemlisi hislerimizi projenin üzerine yansıttık.

Sunset İncek, geniş ve aydınlık yaşam alanları ile estetik ve yenilikçi mimariyi bir araya getirdi. 3+1, 5+1 ve 6+1 daire planlarına +1 ile farklı bir seçenek sunan projede konforun ve yeniliklerin standartlarını yeniden belirlendi.

Umarız emeğimiz; içinde yaşayanlara yansır ve Sunset İncek, herkesin mutlu yıllarını geçirebileceği projemiz olarak Ankara’ya değer katar.

AYŞİN SEVGİ KARAKURT

CEO - Createx Construction Bureau

TESTIMONIALS

What People Say